Op donderdag 13 augustus vond bij de SportQube een event plaats in het kader van Nimma Sportzomer. Motto: jong geleerd en oud gedaan. Alles stond in het teken van ontmoeten en bewegen voor jong en oud.

Onze Kom Passie‑soepen waren ook aanwezig de SportQube in Nijmegen. De soepen en toast met pesto vonden gretig aftrek.

De volledige opbrengst gaat naar de Voedselhub van Huis van Compassie Nijmegen, waar we dagelijks werken aan een eerlijke, duurzame voedselketen voor Nijmegen. Dit soort samenwerkingen laat zien hoe sterk compassie werkt wanneer organisaties, vrijwilligers en buurtbewoners elkaar weten te vinden.

Wil jouw organisatie ook bijdragen aan een socialer, duurzamer Nijmegen?

👉 Neem contact op voor partnerschap, donaties of vrijwilligersmogelijkheden.

Samen maken we impact, elke dag opnieuw.

Bekijk het leuke filmpje door hieronder op de link te klikken!

Link naar filmpje op Linkedin

hashtag#NimmaSportzomer hashtag#CompassieWerkt hashtag#SportQubeNijmegen hashtag#CirculaireSoepen hashtag#HuisvanCompassie hashtag#Soep hashtag#Nijmegen hashtag#VoedselhubNijmegen hashtag#ZeroWaste hashtag#IedereenDoetMee